O nás

Jsme startup, který vytváří erotické audio povídky pro ženy. To vše s cílem podpořit ženské sebevědomí a zlepšit vnímání ženské sexuality ve společnosti. Na českém internetu má audio erotika podobu mizerně namluvených příběhů, přisprostlých povídek pro pány, několika nevydařených pokusů a hrstky placených audioknih. My to chceme změnit.

Audio trailer

Respekt k ženám

Dali jsme dohromady tým zkušených autorek, profesionálních hlasových hereček a pečlivých zvukařů. Témata povídek šijeme na míru ženským fantaziím a běžnému prostředí, protože věříme tomu, že nejvíce vás pohltí příběhy, s nimiž se můžete propojit.

Ženy v našich erotických povídkách dělají vše dobrovolně, jsou respektovány a jejich věk či postava nehraje roli. Tento přístup v době, kdy je bohužel stále běžným jevem sexuální obtěžování, diskriminace odlišných tělesných typů či nerovnost pohlaví, považujeme za jediný správný.

Podpořte nás

Změna k lepšímu neproběhne ze dne na den, ale vaše podpora nám výrazně pomáhá v tom, aby se naše příběhy a hodnoty dostaly k co největšímu množství lidí. Přispějete už jen tím, že nás začnete sledovat a sdílet na Instagramu nebo Twitteru.

Věříme, že vás erotické povídky pro ženy od Roztouženy.cz a vše další, co pro vás již nyní chystáme, bude bavit, vzrušovat a posouvat dál.

Stáhněte aplikaci a pohodlně poslouchejte.

Stáhnout
×