Povídku namluvila
Daniela

Petr byl velmi šikovný řemeslník. Všimla si ho ihned, co vstoupila do kabinetu. V tom horku upoutal na první pohled. A to ještě nevěděla, že mají společnou minulost.

O příběhu

V kabinetu praskly stoupačky, a proto bylo nutné zavolat rychle řemeslníky. Do kabinetu je uváděla učitelka Jana, která následně upozornila kolegyni na jednoho z nich. Pracoval do půl těla, měl husté vlasy a ten nejhezčí zadek, jaký kdy viděla. Jen co ji zahlédl, začal se usmívat. Byl to Petr, její bývalý žák, kterého naposled viděla před deseti lety. Pamatovala si na něj velmi dobře. Po zdvořilostním rozhovoru se na krátký moment rozloučili, aby se odpoledne mohli v kabinetu opět potkat. To, co se dělo dál, se dozvíte z povídky.

Povídka k poslechu:

Prémium – povídka k zakoupení:

Sponzor povídky

Tuto povídku vám přináší Whoop·de·doo – luxusní a designové intimní pomůcky pro ženy plné něhy a čistoty. Objevte nový přístup k sexualitě, a to nejen té ženské. Intimní produkty pro ženy Whoop·de·doo staví do popředí sexuální zdraví, přirozenost a skutečnost, že není nutné stydět se za to, co vám dělá dobře. V nabídce tak najdete venušiny kuličky, vibrátory a nově například také menstruační kalíšek.

Sdílejte vzrušení

Máte chvilku na další povídku?

Stáhněte aplikaci a pohodlně poslouchejte.

Stáhnout
×