Seznam 7 nejčastějších sexuálních fantazií českých žen

Zapomeňte na BDSM a sex na pláži při západu slunce. Podle našeho průzkumu jsou sexuální fantazie českých žen mnohem zajímavější.

(Ne)ptejte se mužů

Jakmile dojde řeč na sexuální fantazie žen, část mužů nemá sebemenší představu a ta další ze sebe začne soukat něco o sexu na pláži, Padesáti odstínech šedi a swingers párty. My sexuální sny českých žen zkoumáme několik posledních měsíců a chceme se s vámi podělit o to, co jsme zjistili.

Prolezli jsme stovky různých diskuzí na webech pro ženy, dělali průzkumy a ptali se v našem okolí. Výsledky mohou být pro někoho (píšeme pro někoho, ale myslíme hlavně pány) opravdu velkým překvapením, protože se ukázalo, že sexuální fantazie nemusí být nutně o tom, co je v praxi nemyslitelné. Naopak některé představy a nenaplněné tužby jsou o maličkostech, pozornosti partnera či vhodné příležitosti, která může a nemusí přijít.

Co ženy vzrušuje?

Předem upozorňujeme na to, že pokud se v desítce nejčastějších sexuálních fantazií českých žen nenajdete, rozhodně to neznamené, že jste divné. Stejně tak si nevyčítejte, pokud vás některé představy absolutně neberou. Každá žena je jiná.

  1. Se zlatým bludišťákem z našeho průzkumu odchází romantický večer s partnerem. Věřte nevěřte, nejvíc vzrušuje Češky představa toho, že by se jim partner na 100 % věnoval a připravil pro ně večer plný překvapení, porozumnění a zájmu. Několikahodinová „předehra“ pak vyvrcholí v intimní sex, mazlení a povídání.
  2. Na další pozici se umístil sex s ex. Na některé bývalé partnery podle všeho ženy vzpomínají mnohem víc než na jiné. Dokonce i ti, kteří jim zlomili srdce a mají dnes jiné partnerky, stojí za hřích. A pak že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš.
  3. Procházka kolem krásného jezera, romantický piknik na rozkvetlé louce nebo třeba hrátky v lese na posedu. Kde jinde poslouchat volání přírody než v přírodě? Sexuální fantazie spojené s krásným výhledem a čerstvým vzduchem získávají bronzovou medaili.
  4. Experimentování v posteli může mít mnoho podob, ale jednou z těch, která ženy opravdu zajímá, je spojena s vnímáním. Konkrétně se zrakem. Nechat si zavázat oči a vnímat zbytkem těla to, co partner dělá, vzrušuje hipsterky, maminky na mateřské i ženy po padesátce.
  5. Dva muži a jedna touha. Nepředstavujte si to nějak divoce. Oba milenci musí být pozorní a plnit přání dámy. Právě ona je totiž tím hlavním, ona se nechává hýčkat a ona přesně říká, co mají samečci dělat. Jedna paní v diskuzi zmiňovala, že po sexu by se tahle dvojka mohla vrhnout do úklidu. To by bylo ještě větší vzrůšo.
  6. V sexuálních fantaziích často figurují slavné osobnosti. Jaké jména zaznívají nejčastěji? S přehledem to vyhrává Leoš Mareš následovaný Vojtou Dykem, Benem Cristovao, Ondrou Brzobohatým, Vojtou Kotkem a Jakubem Štáfkem. Některé ženy však sní také o sexu s Jakubem Kohákem, Bolkem Polívkou nebo Daliborem Gondíkem.
  7. Jaký by asi byl sex se ženou? Tato otázka není neobvyklá. Fantazie týkající se intimního vztahu se ženou jsou velmi časté. Ostatně dle ankety na Novinkách z ledna 2020, které se zúčastnilo přes 4 tisíce lidí, má nějakou homosexuální zkušenost skoro 50 % heterosexuálů. K nejčastějším důvodům takového chování patří opilost a zvědavost.

Všechny výše zmíněné představy a zjištění jsou nám skvělým pomocníkem při vymýšlení témat na nové erotické povídky pro ženy, které pro vás nahráváme. Na seznamu máme také pár vyloženě bizarních fantazií. Přemýšlíme nad tím, jak je uchopit, a proto je už teď jisté, že se máte na co těšit.

Sdílejte vzrušení

Přečtěte si další články

Stáhněte aplikaci a pohodlně poslouchejte.

Stáhnout
×