Audio erotika je pro ženy zábava i způsob, jak zkoumat vlastní sexualitu

Poznejte bezpečnou cestu, jak můžete sama prozkoumávat svou vlastní sexualitu. O čem vlastně je a o čem rozhodně není audio erotika?

Vzrušení pro uši

Je nám to jasný. Představa, že si v práci u stolu nandáte sluchátka, pustít povídku a během pár minut zažijete orgasmus roku (zatímco si kolega vedle připravuje kafe), působí zcela praštěně. A ona také praštěná je. Audio erotika a poslouchání příběhů, které vám prostřednictvím webu Roztouženy přinášíme, není o instantním vzrušení a objevení masturbačního materiálu z jiné dimenze.

Erotické audio povídky pro ženy jsou mnohem víc o zábavě, emocích, budování představivosti, zkoumání sexuality, seberozvoji, podpoře sebevědomí a objevování toho, co se vám líbí a nelíbí. Najít si pár minut týdně na erotické fantazírování je zdravé nejen pro duši. I když je tomu možná těžké uvěřit, audio erotika se v zahraničí zařadila mezi wellness trendy. Jinými slovy se řadí do stejné skupiny aktivit jako například jóga.

Proč zrovna zvuky?

Nejedna žena nechává svoji sexualitu spoutanou a sociální sítě či filmy pro dospělé tento stav rozhodně nezlepšují. Třebaže péčko může působit relativně realisticky, většina snímů je zaměřená na vzrušivost mužů a přehlíží požadavky žen. Při sledování videa navíc dobrovolně odevzdáváte vizuální představivost a hlubší pocity vzrušení. U sledování je navíc velmi jednoduché nechat se rozptylovat vším možným od barvy nehtů herečky až po tetování na zadku hlavního „hrdiny“.

Audio povídky eliminují veškeré rušivé elementy z okolí a jsou vstupenkou do světa, ve kterém by pro vás neměl existovat stres, pracovní povinnosti nebo třeba stud. Nebojte se na příběhy navázat v hlavě, přemýšlejte nad tím, co by mělo být jinak a jak by příběh mohl pokračovat. Poslech je na 5 až 15 minut, takže by pro vás neměl být problém, abyste si na rozvoj sexuality našli čas alespoň jednou týdně bez ohledu na to, jak moc máte nabitý program.

Vyzkoušejte to

Úplně chápeme, pokud se k audio erotice stavíte skepticky, ale zaslouží si šanci. Vyberte si erotickou povídku, uvolněte se, zkuste nic neřešit. Možná vás tento formát po pár povídkách přesvědčí o tom, že i pro vás je cestou k lepšímu sexuálnímu životu a vyššímu sebevědomí.

Sdílejte vzrušení

Přečtěte si další články

Stáhněte aplikaci a pohodlně poslouchejte.

Stáhnout
×