Popularita audio erotiky během karantény raketově vzrostla

Mezi způsoby, jak přežít nucený pobyt v karanténě, se vedle sledování reality show na Netflixu zařadila také audio erotika.

Erotika na dva metry

Podle amerického magazínu Forbes oblíbenost audio erotiky v karanténě výrazně vzrostla, protože lidé hledají intimitu, potěšení a v neposlední řadě také únik před problémy, které koronavirová pandemie přinesla. Největší nárůst přišel v březnu, kdy se v USA a Evropě začala zavádět opatření jako sociální odstup, zavírání podniků či dokonce zákaz vycházení. Izolace se tak stala příležitostí k tomu, aby lidé objevili kouzlo poslouchání erotických příběhů.

Erotické cestování

Některé americké aplikace zaznamenaly nárůst uživatelů v řádu stovek procent, a to především na straně žen. Sexy povídky se ukázaly jako skvělý způsob, jak bojovat s pocity úzkosti a izolací. Je zajímavé podívat se také na trendy a to, co se nejvíce poslouchalo.

Příběhy týkající se malebných míst (pláže, rozkvetlé louky nebo třeba zámky) si v karanténě vedly obzvláště dobře. Erotika pro uši se tak do určité míry stala náhražkou cestování a objevování míst, kam se kvůli karanténě nemohlo.

Ještě více trendy

Už v roce 2019 se audio erotika probojovala mezi nové populární trendy mezi ženami, nicméně koronavirová krize vše ještě víc akcelerovala. Prostřednictvím projektu Roztouženy.cz přinášíme tuto smyslnou formu sexuální zábavy do České republiky a pevně věříme, že i české ženy najdou v poslouchání erotických povídek zalíbení.

Sdílejte vzrušení

Přečtěte si další články

Stáhněte aplikaci a pohodlně poslouchejte.

Stáhnout
×