Roztouženy dnes začínají vyprávět erotické audio povídky pro ženy

A my jsme jako na trní. Zaposlouchejte se do prvních příběhů, zapojte představivost a zjistěte, jestli vás poslech dokáže dostat do nálady.

O co tady jde?

Na hlavní straně je zmínka o erotice pro ženy a „dýdžejka“ s obříma sluchátkama ve vytahaném svetru, který čeká na akutní zákrok odžmolkovače. Pokud vám z toho není jasné, o co tady vlastně jde, využijeme příležitost vše vysvětlit. Všechno hezky popořadě.

Roztouženy.cz jsou startup. Říkáme si tak, protože tohle označení se aktuálně nosí. Na výběr byl ještě projekt, web, blog, movement… ale startup to vyhrál. Mimo jiné vystihuje skutečnost, že se pouštíme do něčeho, co tady ještě není, ale věříme, že o to bude zájem. To něco jsou erotické audio povídky pro ženy.

Popularita erotiky pro uši roste, a to hlavně mezi ženami. V zahraničí fungují platformy a aplikace s podobným obsahem již delší dobu. Na českém internetu najdete jen mizerně mamluvené porno povídky z roku 2011, několik přisprostlých povídek pro pány a hrstku placených audioknih. Třeba o pirátce Jenny, která střelí červený housebót, aby mohla financovat svůj antropologický výzkum někde v Malajsii. Což je mimochodem storka, se kterou se každá zástupkyně něžného pohlaví dokáže ztotožnit.

My to chceme změnit. Přesvědčíme vás o tom, že audio erotika není o hekání do mikrofonu a mužském pohledu na sex. Je o zažehnutí jiskry, prohlubování intimity, zdravé sexualitě a osobním růstu. Na stupnici uspokojení, kde 0 je špatný sex, 5 je čokoládové brownie se slaným karamelem a 10 je dokonalé milování, si poslouchání erotického audia zaslouží slušných 7 bodů. Možná 8, když nejste na sladké.

Přehrajte si první povídky

Dali jsme dohromady tým zkušených autorek, profesionálních hlasových hereček a skvělých zvukařů. Témata velmi pečlivě šijeme na míru ženským fantaziím. Víme, že nejúžasnější a nejvíce pohlcující příběhy jsou ty, s nimiž se můžete propojit. Ženy v našich nahrávkách dělají vše dobrovolně, nejsou zesměšňovány nebo do něčeho tlačeny. V době, kdy nelze přehlížet sexuální obtěžování a nerovnost pohlaví, považujeme za povinnost podporovat ženství, ženskou sexualitu a respekt k ženám k obecně.

Na začátek pro vás máme celkem 4 příběhy. Každý je úplně jiný a přibližuje rozdílné touhy. A víte, co je fajn? S délkou od 5 do 15 minut si na poslech najdete čas bez ohledu na to, jak moc máte rušný den. Takže žádné výmluvy! Přehrajte si je při cestě do práce, při procházce v parku nebo třeba v posteli před spaním. To necháme na vás.

Pokud si audio erotiku chcete užít, budou se vám hodit sluchátka. Soukromí při prozkoumávání vlastní sexuality celkově není od věci. Jaké erotické povídky na vás čekají?

  • Práce v knihovně nemusí být nuda, a to není podmínkou zrovna třídit stohy knih v oddělení pokleslé literatury. V erotické povídce Knihovnice zjistíte, co se může stát, když vás navštíví bývalý spolužák.
  • Zapomenout na dárek k výročí, to se prostě nedělá. O to divočejší zážitek dokáže být zjištění, že partner na tento důležitý den nezapomněl. Jaké překvapení čeká v povídce Dárek k výročí?
  • Paní doktorka z další erotické povídky možná přesně ví, jak funguje lidské tělo, ale její vlastní touhy ji dokonale zaskočí. Zavítejte do ordinace, kde se za zavřenými dveřmi s nápisem „Neklepat“ dějí věci.
  • Pracovní cesta do Brna nezní zrovna rajcovně, ale když si k vám přisedne neznámý muž, možné je cokoliv. Ve vlaku je erotická povídka, která nečeká na to, až bude souprava projíždět tunelem.

Příběhy si zdarma přehrajete jak u nás na webu, tak na dalších platformách od Spotify po YouTube. Další povídky aktuálně připravujeme a v plánu máme celou řadu dalších věcí, o nich ale později. Teď je totiž ten správný čas pustit si první povídku a nechat pracovat fantazii.

Sdílejte vzrušení

Přečtěte si další články

Stáhněte aplikaci a pohodlně poslouchejte.

Stáhnout
×